Prefbet Śniadowo

wyszukuj
w serwisie

AKCJA BIEGAM BO LUBIĘ W ŁOMŻY

Wystartowała również i w naszym mieście. Dołączyliśmy do 80 miast w Polsce i zachęcamy ludzi do aktywnego spędzania czasu. Do zobaczenia za tydzień w sobotę 7.06.2015 zapraszam Justyna Korytkowska
więcej

Pobiła 30-to letni rekord!

Podczas Ligi Juniorów, która została rozegrana w Białymstoku Diana Piotrowska pobiła 30 letni rekord ziemi łomżyńskiej.
więcej

II MIĘDZYNARODOWY MITING W ŁOMŻY

Miting odbył się 2 czerwca 2015 na stadionie w Łomży przy bardzo słonecznej pogodzie i świetnej atmosferze. W załączeniu komunikat z mitingu.
więcej

RZEKA RIO GRANDE, WYBRZEŻE ALGARVE I GÓRY KADYKSU

Zgrupowania sportowe w ostatnim czasie rozrzuciły naszych zawodników po całym świecie m.in. do USA, Portugalii i Hiszpanii.
więcej

Strzelczyk ustrzelił srebro Mistrzostw Polski

Prefbet z medalem Halowych Mistrzostw Polski - Toruń 2015
więcej

Łomżyński Laur Sportowy cieszy, nie uderza do głowy

Cieszę się, że w Łomży odbywa się raz do roku duże spotkanie sportowców różnych dyscyplin, bo bez tego na wielu nie miałabym nawet okazji popatrzeć, a dzięki Laurom nie tylko ja czuję się dziś wysoko doceniona – mówi Justyna Korytkowska (lat 28), najwybitniejsza łomżyńska lekkoatletka i mistrzowska biegaczka na 10 km, 5 km i rekordzistka Polski w biegu godzinowym (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża), która odebrała statuetkę Laur Sportowy w kategorii Sportowiec Roku 2014, jak pingpongistka Magdalena Sikorska z AZS PWSIiP i maratończyk Emil Dobrowolski (LŁKS Prefbet Śniadowo Łomża) podczas gali w restauracji Amadeus w Łomży, gdzie zagrała 31-letnia Polityka.
więcej


Justyna Korytkowska przeszła operację kolana

Nasza najlepsza biegacza długodystansowa przeszła na początku tygodnia artroskopię stawy kolanowego. Zabieg wykonał doktor Marcin Domżalski w łódzkiej klinice medycznej.
więcej

I MITYNG PREFEBTU ŚNIADOWO ŁOMŻA 2014

Wiadomości sportowe regionelnej TV Skorpion I Miting Prefbetu 2014
więcej