Prefbet Śniadowo

wyszukuj
w serwisie

BRĄZOWE MEDALE NA PRZEŁAJOWYCH MISTRZOSTWACH POLSKI

W Żaganiu, czołgowej stolicy Polski na terenie niemieckiego obozu dla żołnierzy alianckich z czasu II wojny światowej odbyły się Przełajowe Mistrzostwa Polski. Z tych zawodów dwa brązowe medale przywieźli zawodnicy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża.
więcej

Łobodziński v-ce Mistrzem Europy

Zaawody odbyły się w Warszawie 12 marca 2016r. A oto relacja Piotra Łobodzińskiego. GRATULUJEMY!!!
więcej

Wygrana Emila Dobrowolskiego w Orleanie

Emil przebywa obecnie na zgrupowaniu sportowym w Albuquerque w przerwie między treningami, a w trakcie przygotowań do kwietniowego maratonu wystartował na dystansie o połowę krótszym i wygrał!
więcej

PRZEMYSŁAW ŁYSKAWY V-CE MISTRZEM POLSKI W TRÓJSKOKU

Zawodnik Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża, a jednocześnie uczeń Liceum Sportowego w Łomży- Przemysław Łyskawy na Mistrzostwach Polski Juniorów Młodszych w Spale wywalczył srebrny medal w trójskoku.
więcej

Towerrunner z Łomży udanie rozpoczyna sezon...

...co prawda nie halowy, lecz ten w bieganiu po schodach. Po bardzo udanym roku 2015, w którym Piotr Łobodziński zdobyły Mistrzostwo Świata oraz po raz trzeci wywalczył Puchar Świata, przyszedł czas na nowe wyzwania.
więcej

MOCNE OTWARCIE SEZONU ZAWODNIKÓW PREFBETU

Zawodnicy Ludowego Łomżyńskiego Klubu Sportowego „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża bardzo udanie zainaugurowali lekkoatletyczny sezon halowy.
więcej

UDANE STARTY PIOTRA ŁOBODZIŃSKIEGO

Piotr Łobodziński zawodnik Łomżyńskiego klubu ciągle na topie. Podczas minionych dwóch weekendów brał udział w wyścigach w Singapurze a następnie Hong Kongu.
więcej

LEKKOATLETYCZNE PODSUMOWANIE SEZONU W "PREFBET ŚNIADOWO" ŁOMŻA

Już po raz 16-ty zawiązani z Ludowym Łomżyńskim Klubem Sportowym sponsorzy, trenerzy, działacze, współpracownicy oraz zawodnicy spotkali się w gościnnej sali Starostwa Powiatowego w Łomży celem podsumowanie sezonu lekkoatletycznego 2015.
więcej

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI NA BIEGOWO

W niedzielę, 8 listopada w Ostrowi Mazowieckiej odbył się „I Ostrowski Bieg Wolności i Solidarności”, w którym wystartowała nasza zawodniczka Anna Szyszka. Reprezentantka LŁKS PREFBET Śniadowo Łomża zajęła tam pierwsze niezagrożone miejsce wśród kobiet z wynikiem 37:28, jednocześnie plasując się jako szósta wśród panów.