Prefbet Śniadowo

wyszukuj
w serwisie

Justyna już po operacji kolana

Zerwane więzadło ACL zostało zrekonstruowane w Poznańskiej Clinice Rehasport przez dr. Tomasza Owczarskiego. Życzymy Justynie szybkiego powrotu do zdrowia bo opiekę ma najlepszą z możliwych.
więcej

PIOTR ŁOBODZIŃSKI WYSTARTUJE NA MISTRZOSTWACH EUROPY

Łomżyński Towerrunner nie zwalnia tempa. Ostatnie 3 weekendy stały pod znakiem schodów. Ale po kolei... :)
więcej

RAFAŁ POGORZELSKI (PRAWIE) Z MINIMUM NA MISTRZOSTWA EUROPY

Zaledwie 0,77 sek. do minimum na Mistrzostwa Europy zabrakło Rafałowi, ale mamy już pewność że nasz zawodnik został powołany przez PZLA na tę imprezę sportową. Gratulujemy!
więcej

BRUTALNA HISTORIA ZATOCZYŁA KOŁO …

Justyna Korytkowska z „Prefbetu Śniadowo” Łomża Rekordzistka kraju w biegu godzinnym, multimedalistka Mistrzostw Polski w biegach długodystansowych i przeszkodowych podczas tegorocznych Mistrzostw Polski, które zostały rozegrane w Bydgoszczy (24-26.06.2016) doznała poważnej kontuzji.
więcej

ZNAKOMITY WYNIK RAFAŁA POGORZELSKIEGO

Podczas Mistrzostw Województwa Podlaskiego Juniorów i Juniorów Młodszych, które rozegrano na stadionie w Łomży świetny rekord życiowy ustanowił Rafał Pogorzelski(„PREFBET ŚNIADOWO” Łomża tr. Andrzej Korytkowski).
więcej

III MIĘDZYNARODOWY MITYNG ŁOMŻYŃSKI 2016

170 osobostartów zawodników z 31 klubów którzy przyjechali do Łomży z 7-miu województw naszego kraju oraz z Ukrainy wzięło udział w III Międzynarodowym Mitingu „Prefbetu Śniadowo” Łomża. Lekkoatleci pomimo niekorzystnego wiatru osiągnęli wiele ciekawych wyników.
więcej

Memoriał H. Guta w Siedlcach

Młodzież Prefbetu uzyskała w Siedlcach dużo dobrych wyników, rekordów życiowych i wyników dających awans na Ogólnopolską Olimpiadę Młodzieży, która odbędzie się we Wrocławiu.
więcej

Justyna w Hiszpańskiej Huelvie

Justyna Korytkowska z LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża zajęła 7. miejsce w Huelvie.
więcej

PREFBET W FORMIE, LICEUM SPORTOWE PRZYNOSI EFEKTY

Po zaledwie trzech tygodniach sezonu lekkoatletycznego kilku zawodników „PREFBETU ŚNIADOWO” ŁOMŻA błysnęło formą uzyskując bardzo dobre wyniki.
więcej

SREBRO ANNY W MARATONIE NA MISTRZOSTWACH POLSKI!

Anna Szyszka na Mistrzostwach Polski w maratonie, które odbyły się w Łodzi zdobyła srebrny medal, gratulujemy!!!
więcej