Prefbet Śniadowo

wyszukuj
w serwisie

PODSUMOWANIE SEZONU LŁKS "PREFBET ŚNIADOWO" 2016

Trener i prezes najlepszego klubu łomżyńskiego podsumował sezon lekkoatletyczny 2016. Zapraszamy do przeczytania relacji i obejrzenia filmu.
więcej

Piotr Łobodziński po raz kolejny na podium w Azji

Piotr jechał do Hong Kongu na finał cyklu VWC organizowanego przez International Skyrunning Federation jako dwukrotny zwycięzca i lider tego rankingu. Jak zakończyła się rywalizacja, zapraszam do lektury.
więcej

Łobodziński w Singapurze

Drugie zwycięstwo w Singapurze z dobrym czasem 6:55, najlepszym Piotra na tej klatce. Gratulujemy!
więcej

Zwycięski Bieg Niepodległości w Warszawie

Maciej Badurek zwycięża w 28. Biegu Niepodległości w Warszawie. Gratulujemy!
więcej

Liceum Mistrzostwa Sportowego jak SPARTANIE!

Miniony weekend zapisał się złotymi zgłoskami w krótkiej historii Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży. Tak się złożyło, że w sobotę 23 października odbywały się Mistrzostwa Polski w Karate (Olsztyn), mecz w ramach II Ligi piłki ręcznej (Lubicz) oraz Licealiada w sztafetowych biegach przełajowych (Przewięź k/Augustowa).
więcej

Maciej Badurek wygrywa w Adamowie k/ Łukowa

Na atestowanej trasie nasz zawodnik Maciej Badurek walczył o nową życiówkę na 10 km. To ostatni sprawdzian przed startem w półmaratonie.
więcej

STYPENDIA SPORTOWE PREZYDENTA MIASTA ŁOMŻY

3 stypendia zostały ufundowane przez Prezydenta Miasta Łomży z czego 2 z nich trafiły do naszego klubu. Otrzymały je Justyna Korytkowska i Bata Trzonkowska.
więcej

ŁOBODZIŃSKI PIOTR W CHINACH

Piotr Łobodziński zawodnik LŁKS Łomża udanie zainaugurował jesienny sezon startów w stolicy Chin. W sobotę 3 września Łobodziński wygrał bieg w Pekinie zaliczany do klasyfikacji Pucharu Świata, w której zawodnik z Łomży lideruje już od prawie 4 lat i stoi przed wielką szansą obrony tytułu po raz 3 z rzędu.
więcej

MISTRZOWSKIE PRZESZKODY POGORZELSKIEGO

Bardzo dobrze zaprezentowali się podczas Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży we Wrocławiu zawodnicy „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża. Sześciu zawodników plus 2 sztafety 4x400, które startowały wcześniej w czerwcowych eliminacjach zdobyli 31 punktów co w stawce 223 klubów zdobywających punkty dało 32 miejsce. Najlepiej zaprezentował się jeden z 5-ciu uczniów Liceum Sportowego w Łomży (APLO), którzy brali udział w tych zawodach Rafał Pogorzelski.
więcej