Prefbet Śniadowo

wyszukuj
w serwisie

SUKCESY I KONTUZJE

Wiadomości ze zgrupowania w Portugalii
więcej

PODSUMOWANIE SEZONU 2013

Dobry rok w lekkoatletów w PREFBECIE
więcej

V-ce MISTRZYNI ŚWIATA WOJSK - OLGA OCHAL

Przekazujemy relację zawodniczki z pobytu w Surinamie i Wenezueli, napisana konkretnie i z humorem :) mamy nadzieję, że i Wam się spodoba.
więcej

KORYTKOWSKA Z DRUGIM "BRĄZEM" MISTRZOSTW POLSKI W 2013 r.

Jest to ogólnie 7 medal MP Justyny w karierze sportowej (6 ma z imprez seniorskich, czyli tej najwyższej rangi, a 1 z Mistrzostw Młodzieżowych)
więcej

15 lat Andrzeja Korytkowskiego

12 września 1998 na zaproszenie Dariusza Szymańskiego, pomógł przygotować młodych biegaczy do sztafetowych biegów przełajowych. Po trzech tygodniach zabawy okazało się, że uczniowie ze Śniadowa zajęli 2 miejsce w grupie zachodniej (byłe woj. łomżyńskie). Tak 15 lat temu karierę trenerską rozpoczynał Andrzej Korytkowski, a w efekcie powstał LŁKS „Prefbet Śniadowo” Łomża, który dziś jest w lekkoatletycznej polskiej ekstraklasie.
więcej

EKSTRAKLASA LA

Lekkoatletyczna Ekstraklasa odbyła się w Białej Podlaskiej 31 sierpnia. Zajęliśmy 9 miejsce.
więcej


ANNA ROSTKOWSKA VICE MISTRZYNIĄ POLSKI

Podczas Mistrzostw Polski Seniorów, które rozegrano w Toruniu wśród startujących w ramach mistrzostw wystartowało kilkoro zawodników LŁKS „PREFBET ŚNIADOWO” ŁOMŻA.
więcej


Nulla sit amet dui tincidunt, imperdiet metus a, pulvinar tortor. Donec feugiat ut ligula nec laoree

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetuer adipiscing elit. Aenean commodo ligula eget dolor. Aenean massa. Cum sociis natoque penatibus et magnis dis parturient montes, nascetur ridiculus mus.
więcej