Prefbet Śniadowo

wyszukuj
w serwisie

PIOTR ŁOBODZIŃSKI - MISTRZEM EUROPY W BIEGANIU PO SCHODACH

"Mistrzostwa Europy w bieganiu po schodach rozgrywane w dniach 20-22 czerwca były dla mnie jedną z ważniejszych imprez w pierwszej części sezonu. Trzy stosunkowo krótkie starty (najdłuższy 3:26min) w trzy kolejne dni miały wyłonić najlepszego towerrunnera w Europie.
więcej

NAJBARDZIEJ NIESPODZIEWANY MEDAL MP W HISTORII PREFBETU

Justyna Korytkowska zdobyła 2 już w tym roku medal Mistrzostw Polski Seniorów. Gratulujemy!
więcej

ŚWIĘTO KRÓLOWEJ SPORTU W ŁOMŻY

Przy pięknej słonecznej pogodzie na Stadionie Miejskim w Łomży około 300-tu zawodników z 8-miu województw 33-ch klubów którzy reprezentowali 4-ry kraje wzięło udział I Międzynarodowym Mitingu Lekkoatletycznym „PREFBERTU ŚNIADOWO” ŁOMŻA. Zawodnicy walczyli w 25-ciu konkurencjach w tym 7-em zaliczanych do Pucharu Polski.
więcej

REGULAMIN LEKKOATLETYCZNEGO PUCHARU POLSKI

W programie zawodów m.in. próba bicia REKORDU POLSKI na 150m przez Karola Zalewskiego!
więcej

JUSTYNA KORYTKOWSKA BRĄZOWĄ MEDALISTKĄ MPS NA 10 000 m

Udany początek sezonu - medal i obroniona pozycja na 10 000m z ubiegłego roku.
więcej

KOLEJNE 2 WYGRANE ŁOBODZIŃSKIEGO

Dwie wygrane i dwa poprawione rekordy tras. Piotr Łobodziński, zawodnik LŁKS „Prefbet Śniadowo” wygrała dwa kolejne wyścigi po schodach w ramach Towerrunning World Cup. Najpierw nie miał sobie równych w Paryżu w biegu na 52 piętrowy biurowiec First Tower,a po kilku dniach zdobył mistrzostwo Niemiec w wyścigu na 61 piętro biurowca Messe Turm.
więcej

DOBRY POCZĄTEK PREFBETU

Bardzo dobrze rozpoczęli letni sezon lekkoatletyczny zawodnicy LŁKS „PREFBET SNIADOWO” ŁOMŻA. Nasi zawodnicy startowali w kilku miejscach, wszędzie odnosząc sukcesy.
więcej

PIOTR PO RAZ DRUGI ODWIEDZA TAIPEI

Tym razem nasz wyśmienity biegacz po schodach Piotr Łobodziński wygrała dwa kolejne wyścigi w ramach Towerrunning World Cup.
więcej

DOBROWOLSKI VICE MISTRZEM POLSKI W MARATONIE

Podczas rozegranego w ramach II ORLEN WARSAW MARATHON nasz zawodnik zdobył srebrny medal Mistrzostw Polski w Maratonie.
więcej

Łobodziński w Doha

Kolejny bieg po schodach i kolejne, już w nowym sezonie, zwycięstwo Piotrka w Katarze zapowiada pasjonujący sezon w wykonaniu naszego zawodnika :) Obejrzyjcie sobie zdjęcia z jego wyprawy, naprawdę warto!