Prefbet Śniadowo

wyszukuj
w serwisie

POWRÓT JUSTYNY KORYTKOWSKIEJ

Po 28 miesiącach przerwy spowodowanej zerwaniem więzadła krzyżowego, rehabilitacji oraz ciąży i narodzinami córeczki Justyna Korytkowska(„PREFBET ŚNIADOWO” Łomża) wystartowała w Mistrzostwach Polski.
więcej

PROGRAM MINUTOWY MITINGU ŁOMŻYŃSKIEGO 05.06.2019

W załączeniu przedstawiamy projek programu minutowego Mitingu Łomżyńskiego
więcej

IV CHARYTATYWNY BIEG PKO

W całej Polsce w 12-tu miastach o godzinie 11.00 do IV PKO Biegu Charytatywnego ruszyli wszyscy zawodnicy. W każdej lokalizacji wystartowało 70 pięcioosobowych ekip, czyli 840 drużyn.
więcej


20 LAT PRACY TRENERSKIEJ ANDRZEJA KORYTKOWSKIEGO

W dniu 12 września minęła 20-sta rocznica pracy trenerskiej Andrzeja Korytkowskiego (Ludowy Łomżyński Klub Sportowy „PREFBET ŚNIADOWO” Łomża).
więcej

SZYMON KULKA - MISTRZ

HISTORYCZNY SEZON PREFBETU
więcej

Młodzi biegacze nadal w wysokiej formie

Po czterech dniach przerwy na stadionie Miejskim w Łomży znów spotkali się młodzi zawodnicy „PREFBETU”, aby wystartować w kilku konkurencjach.
więcej

Hat trick Łobodzińskiego

W miniony weekend Piotr Łobodziński po raz trzeci z rzędu triumfował w Manila Vertical Run na Filipinach.
więcej

Mistrzostwa Europy w biegu przeszkodowym i pałac Kultury

Dzięki zawodom Piotra Łobodzińskiego w Danii "Prefbet Śniadowo" Łomża sportowo "zaliczył" 54 kraj Świata (będąc na wszystkich kontynentach...)
więcej

PRZEMYSŁAW ŁYSKAWY MISTRZEM POLSKI !!!

Kolejny absolwent Liceum Mistrzostwa Sportowego w Łomży zdobywa medal Mistrzostw Polski, tym razem jest to Przemysław Łyskawy („PREFBET ŚNIADOWO” Łomża), który podczas Mistrzostw Polski Juniorów rozegranych w dniach sobota-poniedziałek we Włocławku wywalczył tytuł mistrzowski w trójskoku.
więcej